POMEROVÉ ROZDEĽOVAČE VYKUROVACÍCH NÁKLADOV

PRVN Qundis Caloric 5.5

Modul Caloric 5.5 je značkový dvojsnímačový pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov (PRVN) využívajúci najmodernejšiu technológiu spoločnosti Qundis. PRVN je dodávaný v kompaktnom prevedení (na priamu montáž na vykurovacie teleso) s možnosťou dodatočného pripojenia oddeleného snímača a je určený predovšetkým pre bytové domy, kancelárie a administratívne budovy.

Pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov Caloric 5.5
Pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov Sontex 566

PRVN Sontex 566

Rozdeľovač vykurovacích nákladov Sontex 555 je možné jednoducho a rýchlo montovať aj pri výmene na navarovacie skrutky po doterajších, na trhu bežne dostupných, typoch rozdeľovačoch vykurovacích nákladov. Doterajšie  rozdeľovače vykurovacích nákladov sa tým môžu bez prídavných nákladov jednoducho a rýchlo nahradiť. S prídavnými plastovými krytkami je možné neviditeľne a elegantne zakryť stopy na vykurovacích telesách po odparovacích (rozmerovo vyšších) rozdeľovačoch vykurovacích nákladov.

O nás

Keners s.r.o. je IoT integrátorom so zameraním na špecifické (B2B) segmenty všetkých sieťových odvetví ako energetika, vodárenstvo či teplárenstvo, ako aj riešenia v oblasti monitoringu jednotlivých zložiek životného prostredia s prekryvom do pôdohospodárstva.

Naše riešenia sa vyznačujú svojou špecifickosťou, kde realizujeme integráciu vysoko presných meracích systémov s vysielacím rádiom LPWAN.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov kvality ISO 9001 a environmentu ISO 14001.

Keners s.r.o.
Mlynské Nivy 54
(budova Inforama)
821 05 Bratislava


IČO: 50327267
DIČ: 2120302811
IČ DPH: SK2120302811

keners [zavináč] keners.sk

Spracovanie osobných údajov